Blog > Komentarze do wpisu

Jeden z komentarzy na blogu

Parę dni temu - jadąc samochodem - czułem smród na całej Komorowickiej począwszy od jej początku aż do Czerwonej. Czyli dawało po nosie w centrum. Nasilenie smrodu tam nie jest duże więc większość ludzi może nie kojarzyć tego z kompostownikiem, ale z jakimś "smrodem miasta" lub wybitą kanalizacją :-)

Tak jak dawno temu w Europie podczas epidemii dżumy były wbijane pale określające granicę epidemii (w Czechach nadal są takie pale), to w Bielsku-Białej powinny być ulotki/tabliczki na słupach:

"Tu bije smród z kompostownika Lipnickiego. W najbliższej okolicy sortowni śmieci spodziewaj się odruchów wymiotnych. Ludzie mieszkający w tym rejonie muszą mieć cały czas zamknięte okna. Fetor przybiera na sile i ogarnia coraz większą przestrzeń naszego uroczego miasta: Bielska-Białej."

środa, 04 września 2013, anangana

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: , *.static.kolnet.eu
2013/09/06 10:09:28
Witam!
Wczoraj na zebraniu rady osiedla Lipnik zadecydowaliśmy że trzeba napisać list do Prezydenta Miasta. Niestety ostatnimi czasy na zebrania rady przychodzi maksymalnie 10 osób. Żeby taki list miał sens i wywarł jakiś wpływ na Prezydenta to musi nas być co najmniej 100 osób. Dlatego postanowiliśmy zebrać jak najwięcej osób na spotkaniu rady w dniu 19.09.2013!!! w domu kultury w Lipniku. Potrzebne są podpisy na liście!!! Mogą przyjść wszyscy zainteresowani nie tylko z Lipnika! Wszyscy którym śmierdzi!!! Jest to bardzo ważny moment na wywarcie nacisku, ponieważ na ostatniej sesji Rady Miasta był poruszany ten problem przez radnych oraz przez Panią Grażynę Staniszewską.