Blog > Komentarze do wpisu

Szkodliwość smrodu

Odnośnie szkodliwości smrodu mamy kilka artykułów , w najbliższej wolnej chwili je opublikujemy

Dziś śmierdziało na Górskiej i Żywieckiej w stopniu bardzo wyrażnym  . Piszcie gdzie śmierdzi i uczcie ludzi, że to śmierdzi kompostownia na wysypisku, a nie np sąsiad 

Przerażający zdrowotnie komentarz

To wszystko prawda ,co pisze sie na blogu,moja cała rodzina została chyba tej nocy podtruta tym smrodem ,wszyscy mielismy biegunkę i ogromne bóle głowy,byliśmy u lekarza który stwierdził zatrucie niewiadomego pochodzenia...Zgłaszałem sprawę do bielskiego sanepidu ale nie bardzo ich to interesowalo ...odesłali mnie do Straży Miejskiej!!! i do WIOŚu ,który niewiele może jak powiedział jego pracownik. Dobrze że nie odesłali mnie do weterynarza...Dwóch członków mojej rodziny nie poszło do pracy..,Myślę że to już nie jest tylko kwestia smrodu ale jest to już chyba podtruwanie ? ,jeszcze raz się pytam gdzie są instytucje które powinny nas w tej sytuacji chronić ,gdzie są włodarze naszego miasta ,gdzie są radni, czy wszyscy oni czekają aż wywieziemy ich na taczkach z ich ciepłych posadek... ?Mieszkańcy ponoszą już z tego tytułu wymierne straty w swoim zdrowiu i finansach ,tak dłużej być nie może zwłaszcza że dotyczy to ogromnej rzeszy mieszkańców a nie tylko garstki. Nie może być tak ze chroni się przyrodę a człowieka się podtruwa?
Zwracam sie do wszystkich którym ten odór daje się we znaki ,ludzie dzwońcie do instytucji które powinny nam pomóc a tego chyba nie robią ? ,bo nic sie nie zmienia? a jest tylko z kazdym dniem gorzej ,dzwońcie informujjcie i rządajcie interwencji..
Podaje numery do tych instytucji:

-Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Bielsku B tel. 338-124-492, 338-123-037
-Wydział Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska - tel. 033 497 15 08
-Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-B tel.(033) 816-00-12
-Straż Miejska tel. 033 - 822-81-14

Dzwoncie informujcie i żądajcie pomocy oraz interwencji. Te instytucji ustawowo są zobowiązane do niesienia nam pomocy...Mam nadzieje że nie zostaniemy zmuszeni do złożenia pozwu zbioreowgo...

czwartek, 05 września 2013, anangana

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: straconka, *.sferanet.pl
2013/09/07 10:09:51
na ksiedza brzoski codziennie w godzinach porannych smrod nieludzki!!!!
-
Gość: RB, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/09/11 10:22:59
Witam ,
Mieszkamy na ul.Przelotnej , niedaleko śmietniska, w linii prostej jakieś pewnie 2 km
Codziennie rano i często wieczorami smród ze śmietniska jest tak ohydny , że nie można wytrzymać ! Mam wrażenie , że oni tam radzą sobie z powstającymi przy składowisku gazami wypuszczając je nocą do atmosfery, po prostu. Tragedia ! Miasto powinno reagować! Biedni Ci, którzy mieszkają w bezpośrednim sąsiedztwie! Zgroza!